آیفون ۱۰ در هفته اول عرضه بیش از آیفون ۸ و ۸ پلاس فروش رفته است – دیجیاتو – هاست رایگان

ارسال شده توسط

پیش از عرضه آیفون های جدید، بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که بخش قابل توجهی از مشتریان پس از عرضه آیفون ۸ و ۸ پلاس، از خرید این مدل ها صرف نظر کرده و منتظر آیفون ۱۰ خواهند ماند
پیش از عرضه آیفون های جدید، بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که بخش قابل توجهی از مشتریان پس از عرضه آیفون ۸ و ۸ پلاس، از خرید این مدل ها صرف نظر کرده و منتظر آیفون ۱۰ خواهند ماند.

حالا که همه آیفون های ۲۰۱۷ اپل به بازار آمده اند، آمارهای جدید نشان می دهند که پیش بینی های مورد اشاره تا حدی صحیح بوده و میزان استفاده از آیفون ۱۰ در هفته اول عرضه، نسبت به مدت مشابه برای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس (با هم) بیشتر بوده است.

سهم بازار آیفون های مختلف در هفته اول عرضه هرکدام

آمار مورد بحث توسط مؤسسه تحلیلی «Localytics» منتشر شده، که با بررسی میزان استفاده از اپلیکیشن ها در ۷۰ میلیون دستگاه مجهز به iOS تهیه شده است. طبق این آمار آیفون ۱۰ در هفته نخست عرضه ۰٫۹۳ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته که در مقام مقایسه، آیفون ۸ و ۸ پلاس در هفته اول ورود به بازار جمعاً ۰٫۷ درصد از کاربری اپلیکیشن های iOS را در اختیار داشته اند.

بر اساس داده های Localytics، تا این لحظه آیفون ۷ با ۱۹٫۷۴ درصد بیشترین سهم را در میان تمام مدل های بازار دارد و سایر مدل ها (تا آیفون ۴) پس از آن قرار می گیرند. نکته جالب دیگر در ارتباط با آمار موجود محبوبیت آیفون ۶ در هفته نخست عرضه بوده که با ۲ درصد، حتی از آیفون ۱۰ نیز محبوب تر بوده است.

سهم بازار آیفون های مختلف در حال حاضر

آمار موجود با بررسی عملکرد ۷۰ میلیون دستگاه مجهز به iOS تهیه شده است

گفتنی است داده های موجود نشان می دهند که آیفون ۱۰ با وجود قیمت ۱۰۰۰ دلاری، نسبت به آیفون ۸ و ۸ پلاس عملکرد بهتری داشته و در مدت مشابه، بیشتر فروش رفته است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *