اسپاتیفای از تغییرات اشتراک رایگان خود در آینده نزدیک خبر داد – دیجیاتو + فان خال: بایرن بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد – هاست رایگان

ارسال شده توسط

به گزارش بلومبرگ، اسپاتیفای به زودی تغییراتی در سرویس اشتراک رایگان خود ایجاد می‌کند تا آن را به سرویس اشتراک پولی نزدیک‌تر سازد
شرکت مذکور پیش‌بینی کرده که تا پایان سال، تعداد کاربران حق اشتراک پرداز این سرویس به ۹۶ میلیون نفر رسیده و با افزایش ۳۰ درصدی سود نزدیک به ۶٫۶ میلیارد دلار درآمدزایی داشته باشد. شکی نیست که رشد جمعیت کاربران حق اشتراک پرداز و ارائه تجربه‌ای بهتر برای کاربران سرویس رایگان می‌توانند در جذب افراد بیشتر و دستیابی این پلتفرم به اهداف خود نقشی کلیدی ایفا کنند.

کاربران موبایل سرویس رایگان اسپاتیفای در آینده می‌توانند سریع‌تر از گذشته به پلی‌لیست‌ها دسترسی داشته و کنترل بهتری روی پخش موزیک در این حالت داشته باشند. در حال حاضر در اشتراک رایگان امکان گزینش تک آهنگ از پلی‌لیست‌ها وجود ندارد و برای گوش دادن به موزیک‌ها محدود به پخش تصادفی یا شافل هستید. اما احتمال دارد که با روی کار آمدن تغییرات جدید این محدودیت از پیش پای کاربران برداشته شود.

به گزارش بلومبرگ، اسپاتیفای به زودی تغییراتی در سرویس اشتراک رایگان خود ایجاد می‌کند تا آن را به سرویس اشتراک پولی نزدیک‌تر سازد. منابع آگاه می‌گویند که با اعمال این تغییرات، اسپاتیفای برای استفاده کاربران موبایل آسان‌تر از همیشه خواهد شد.

همانطور که قبلا به اطلاع‌تان رساندیم، اسپاتیفای از تاریخ سوم آوریل عرضه عمومی سهام خود را آغاز کرد و در حال حاضر با داشتن بیش از ۱۵۹ میلیون کاربر در سراسر دنیا که نزدیک به ۷۰ میلیون نفرشان از سرویس رایگان استفاده می‌کنند، بزرگترین سرویس‌ استریم موسیقی دنیاست.

——————-

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، چهار تیم لیورپول، رم، بایرن مونیخ و رئال مادرید توانسته اند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند

فان خال ادامه داد: رئال مادرید تیم بسیار باتجربه ای در لیگ قهرمانان اروپا است اما من فکر می کنم که بایرن جام را بالای سر ببرد. بایرن در خط دفاعی تیم خوبی شده است. این تیم در همه پست ها بازیکنان خوبی دارد و یک مربی باتجربه و صاحب سبک هم این تیم را هدایت می کند و براین باور هستم که بایرن قهرمان خواهد شد.

او گفت: تیم های لیورپول و رم با وجود آنکه عملکرد درخشانی از خود نشان داده اند اما شانس بسیار کمی برای کسب عنوان قهرمانی دارند و فکر نمی کنم که جام را بالای سر ببرند.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، چهار تیم لیورپول، رم، بایرن مونیخ و رئال مادرید توانسته اند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند.

لوئیس فان خال سرمربی سابق بایرن و منچستر یونایتد از شانس اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان سخن به میان آورد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *